Rubriky
F1

Získejte levnou sedací soupravu tvaru U Mango v azurové barvě!

Moderní sedací souprava Mango je ideální volbou pro každou domácnost, která si chce pořídit kvalitní a pohodlný nábytek za skvělou cenu. Tato sedací souprava se vyznačuje univerzálním pravo-levým provedením, takže ji můžete umístit kamkoliv v místnosti a snadno ji přizpůsobit svému prostoru.

Akční cena pouze u nás!

Tento kus nábytku nyní nabízíme za super akční cenu, která platí pouze u nás. Akční cena se vztahuje na provedení sedací soupravy s potahem jako na hlavní fotografii. Proto neváhejte a získejte svou novou sedací soupravu Mango již dnes za nejnižší cenu na trhu!

Potah: kvalitní a pevná látka Malmo

Potah této sedací soupravy je vyroben z kvalitní a pevné látky Malmo, která zaručuje, že na této sedačce si užijete mnoho příjemných chvil. Látka je velmi odolná a snadno se udržuje, takže se nemusíte bát ani běžného používání.

Souprava je rozkládací včetně úložného prostoru

Sedací souprava Mango má další skvělou vlastnost – je rozkládací včetně úložného prostoru. To znamená, že můžete snadno a jednoduše rozložit soupravu na postel a ještě navíc využít úložný prostor pro uložení polštářů a povlečení.

Polštáře jsou v ceně sedací soupravy

Ano, správně čtete, polštáře jsou součástí této sedací soupravy! Díky nim si můžete na sedačce užít maximální komfort a relaxovat jak jen to jde. Polštáře jsou velmi měkké a příjemné na dotek, takže se na ně budete rádi vracet.

Pružinové jádro

Sedací souprava Mango je vyrobena z pružinového jádra, které zajišťuje vysokou kvalitu a pohodlí. Díky pružinám se sedací souprava přizpůsobuje tvaru vašeho těla a zajišťuje dokonalou oporu páteře.

Rozměry:

Celkové rozměry této sedací soupravy jsou 300x140cm, rozkladová velikost je 230x125cm. Výška sedací soupravy je 90cm a výška nožek je 12cm. Tyto rozměry zaručují dostatek prostoru pro maximální pohodlí a příjemné posezení.

Nyní již víte, proč je sedací souprava Mango tak oblíbená a proč stojí za to ji mít doma. Navíc vám nyní nabízíme možnost získat ji za neuvěřitelnou cenu, která platí pouze u nás, a to pouze za potah jako na hlavní fotografii. Tak neváhejte a pořiďte si tuto skvělou sedací soupravu, která bude dokonalým doplňkem vašeho interiéru, ještě dnes!

Získejte sedací soupravu Mango nyní