Rubriky
F1

Zelená Sedací souprava Falco Mexicana – Pravá krása domova


Zelená Sedací souprava Falco Mexicana

Sedací souprava Falco Mexicana

Elegantní rohová sedací souprava

Zelená Sedací souprava Falco Mexicana je jednoduchým způsobem, jak si doladit interiér a udělat si pohodlný obývací pokoj. Její rohový tvar zajistí, že souprava není pouhou lavičkou, ale stane se středobodem místnosti. Zároveň díky ní nebudete mít problém hostit i větší počet hostů, kteří ocení pohodlí a jistě stáhnou lůžko k maximálnímu využití.

Rozkládací a s praktickým úložným prostorem

Sedací souprava Falco Mexicana je rozkládací a má také praktický úložný prostor. Jediným pohybem umožní úložné prostory využít pro uložení přikrývek či jiného textilu. Navíc prostředek se dá originálně otevřít a vytvoří prostor na uskladnění delších předmětů.

Komfort v první řadě

Výplň sedáku tvoří kombinace pružin bonell a faliste s kvalitní PUR pěnou. Tento design sice pobral nejlepší z obou světů, tedy nejlepších vlastností PU pěny i klasických pružin, nicméně na závěr výroby musel být design experimentálněohodnocen ohledně únavového chování. Vzhledem k tomu, že tam byly klasické pružiny., které jsou odolnější, musela být pružinová jednotka upravena a posílena o další pevný nosný rám, což zároveň přineslo pocit ještě většího pohodlí a spolehlivosti. Pomocí zajistí pohodlně pohodlné sezení pro vás i vaše návštěvy.

Nabídka barev a bonusové polštářky

Sedací souprava je potažena kvalitní látkou Casablanka a nabízí se v široké škále barev, takže doladí opravdu jakýkoliv interiér. Na své si přijdou milovníci tlumených i výrazných barev, a to včetně trendy zelené. V ceně sedací soupravy jsou 4 dekorační polštářky, které mohou být použity jako dekorace nebo proštěrkou po rozložení sedací soupravy na lůžko.

Pro více informací navštivte stránku produktu: Sedací souprava Falco Mexicana