Rubriky
F1

Světící koule 12 cm s 30 LED a časovačem v teple bílé barvě


Elegantní doplněk pro Váš interiér

Světící koule 12 cm s 30 LED je dokonalým doplňkem pro každou místnost Vašeho bytu či domu. Díky jemnému vzhledu, který připomíná bavlněný provázek, se tento dekorační prvek hodí pro různé druhy interiérů. Svítící koule láká ke svému nákupu nejen pro svůj vzhled, ale také díky své funkčnosti.

Úsporné LED diody

Díky použití moderní technologie LED diod, nemusíte mít obavy z výměny žárovek. Navíc LED diody nevyzařují teplo, což šetří energii a přispívá k ekologickému chování. Světící koule 12 cm s 30 LED v barvě teplé bílé se stane nejen krásným doplňkem Vašeho bytu, ale také pomůže šetřit Vaše peníze.

Technické údaje

Světící koule má průměr cca 12 cm a 30 LED diod. Je určena pro vnitřní použití, a proto je klasifikována jako třída ochrany IP20. Barva kabelu je průhledná a délka přívodního kabelu je 0,50 m. Svítící koule má časovač na 6 hodin a na provozování je třeba 3 x AA baterie, které nejsou součástí balení.

Obsah balení

V balení najdete jednu svítící kouli o průměru 12 cm.

Přejděte na stránku Velký Nábytek, kde si můžete zakoupit svítící kouli 12 cm s 30 LED a časovačem v teple bílé barvě.

Světící koule

Pokud chcete vytvořit útulnou a romantickou atmosféru, světící koule 12 cm s 30 LED je ideální volbou pro Vás. Můžete ji umístit na stůl nebo poličku a užívat si její světlo během celého roku.

Světící koule - vnitřek

Světící koule je jemná na pohled, ale zároveň dokonale prozařuje celou místnost teplým bílým světlem. Vytvořte si s ní vánoční atmosféru nebo ji využívejte jako každodenní dekorační prvek.

Světící koule na stromečku

je nevšedním doplňkem pro každou místnost. Stejně jako světlo samotné, i tento dekorační prvek dodává Vašemu domovu životnost a energii.