Rubriky
F1

Stylový černý skleněný odkládací stolek ZUIVER CUPID s průměrem 43 cm

Odkládací stolek Zuiver Cupid je zhmotněním moderního designu s přesahy do minimalismu a stylu art deco.

Snímatelná deska ze zrcadlového skla se skvěle doplňuje s kovovou podnoží v černé barvě, a i přes vizuálně tenkou konstrukci podnož nabízí dobrou stabilitu.

Mimo to stolek zaujme precizním provedením a snadnou údržbou. Díky svému designu a vlastnostem se nejlépe hodí do moderně laděných interiérů a designového prostředí. Velikou oblibu si také získal v komerčním prostředí, zejména v hotelech, přijímacích halách a kancelářích.

Pokud hledáte originální a přitom praktický kousek do svého bytu nebo domu, odkládací stůl Zuiver Cupid je pro vás tou správnou volbou. Využijete jej jak pro každodenní používání, tak pro setkání se svými hosty.

Odkaz na produkt

Pokud vás tedy zaujal černý skleněný odkládací stolek Zuiver Cupid o průměru 43 cm, doporučujeme si ho zakoupit na stránkách Codina.cz. Zde najdete tento stylový kousek za skvělou cenu a s rychlou dopravou přímo k vám domů. Stačí kliknout na následující odkaz: https://www.codina.cz/produkt/cerny-skleneny-odkladaci-stolek-zuiver-cupid-43-cm.

Údržba odkládacího stolu

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, která nejsou chráněné fólií či lakem.

Za úspěšný výběr a pořízení odkládacího stolu Zuiver Cupid vám přejeme mnoho uspokojení a radosti.

Stylový černý skleněný odkládací stolek ZUIVER CUPID s průměrem 43 cm

Stylový černý skleněný odkládací stolek ZUIVER CUPID s průměrem 43 cm