Rubriky
F1

Stylová smaltovaná dóza Kitchen Craft Living Nostalgia s objemem 1 l


Stylová smaltovaná dóza Kitchen Craft Living Nostalgia

Plechová kolekce Living Nostalgia

Plechová kolekce Living Nostalgia svými tvary a zpracováním připomíná kuchyně na starém anglickém venkově. Britská značka Kitchen Craft však dokázala, že i takové kousky mohou vypadat moderně a aktuálně, takže se hodí i do minimalistických kuchyní zařízených ve studených barvách.

A v té dřevěné a klasické zase vypadá přirozeně a krásně vintage.

Stylová smaltovaná dóza s objemem 1 l

Stylová smaltovaná dóza Kitchen Craft Living Nostalgia s objemem 1 litru je praktickým pomocníkem v každé kuchyni. Může být využita jako sušička na cibuli a česnek, na zahrnutí drobných potravin jako jsou fazole, hrách, sušené ovoce a další.

Dóza je vyrobena z kvalitního smaltovaného plechu, který zajišťuje vysokou odolnost a dlouhou životnost. Kromě toho je krásně vypadající a ideální dekorace pro jakoukoliv kuchyni.

Moderní a vkusné řešení do kuchyně

Kitchen Craft Living Nostalgia dokázala ukázat, že smaltované předměty nedocházejí svého času, ale naopak se stále drží ve svém rytmu a zdobí naše kuchyně. A právě s touto smaltovanou dózou je možné dokázat, že i staré kousky se dokáží přizpůsobit modernímu světu.

Smaltovaná dóza Kitchen Craft Living Nostalgia je tak vhodnou volbou pro každého, kdo hledá elegantní a vkusnou dekoraci pro vlastní kuchyni.

Kde si smaltovanou dózu Kitchen Craft Living Nostalgia pořídit?

Pokud jste našli zalíbení v této smaltované dóze, můžete si ji zakoupit na stránkách www.maliboo.cz, kde najdete mnoho dalších praktických a designových prvků pro vaši kuchyni.

Vybrané atributy smaltované dózy Kitchen Craft Living Nostalgia:

  • Objem: 1 litr
  • Materiál: smaltovaný plech
  • Design: Living Nostalgia

Stylová smaltovaná dóza Kitchen Craft Living Nostalgia