Rubriky
F1

Rozkládací rohová sedačka BIFIDA 15 – ideální řešení pro pohodlný domácí odpočinek a nocleh


Provedení: LEVÉ

Specifikace

Barva

Světle šedá

Rozměry

250 x 70/85 x 170 cm

Výška sedu

40 cm

Hloubka sedu

72 cm

Plocha na spaní po rozložení

125 x 195 cm

Mechanismus rozkladu

DL

Pokud hledáte ideální řešení pro pohodlný domácí odpočinek a nocleh, rozkládací rohová sedačka BIFIDA 15 je tou pravou volbou. Tato sedačka nabízí komfortní prostor pro relaxaci i spaní a její moderní design se hodí do jakéhokoliv interiéru.

Rozkládací rohová sedačka BIFIDA 15 je k dispozici v provedení LEVÉ a s barvou potahové látky Monolith 84 = světle šedou. Její rozměr (šxvxh) činí 250 x 70/85 x 170 cm a výška sedu je 40 cm. Hloubka sedu je pak 72 cm a plocha na spaní po rozložení činí 125 x 195 cm. Mechanismus rozkladu je DL a dodává se v demontu.

Rozkládací rohová sedačka BIFIDA 15 nabízí mnoho výhod. Je vyrobena ze kvalitní látky, což zajistí její odolnost a dlouhou životnost. Navíc je velmi pohodlná díky komfortnímu sedu a opěradlům. Mechanismus rozkladu je snadno ovladatelný a umožní vám změnit sedačku v prostornou postel. Pokud tedy máte hosty, nebojte se je pozvat, neboť budou mít na čem přespat.

Rozkládací rohová sedačka BIFIDA 15 se hodí pro ty, kteří hledají multifunkčnost a komfort v jednom kousku nábytku. V kombinaci se správnou výzdobou a doplňky se stane dominantním prvkem vaší obývací či ložnice.

Rozkládací rohová sedačka BIFIDA 15 - světle šedá

Neotálejte a pořiďte si rozkládací rohovou sedačku BIFIDA 15 ještě dnes. Ideální řešení pro každý domov a pro každou situaci. Koupit na esrom.cz.