Rubriky
F1

Rohová sedačka CROCEA 11 v světle šedé látce, levá – praktický a stylový způsob, jak využít prostor v obývacím pokoji


Rohová sedačka CROCEA 11 v levém provedení s monolith 84 látkou

Praktický a stylový způsob, jak využít prostor v obývacím pokoji

Pokud hledáte praktický a stylový způsob, jak využít prostor v obývacím pokoji, rohová sedačka CROCEA 11 v levé variantě s monolith 84 látkou by mohla být tou správnou volbou. Tato rozkládací rohová sedačka nabízí nejen pohodlné sezení, ale také možnost rychle a snadno proměnit obývací pokoj v ložnici.

Koupit sedačku CROCEA 11 s monolith 84 látkou zde

Moderní design a pohodlné sezení

Rohová sedačka CROCEA 11 v levé variantě s monolith 84 látkou se hodí k moderním interiérům. Když se do ní uložíte, nebudete mít pocit, že jste na rozkládací sedačce, ale na standardním nábytku určeném pro sezení. Zároveň vysoce odolná monolith 84 látka vypadá dobře a je pohodlná na dotek.

Rozměry a mechanismus rozkladu

Sedačka má rozměr 275 x 70/90 x 202 cm a plochu na spaní 125 x 193 cm. Sedátko má výšku 43 cm a hloubku sedu 60 cm. Sedačka je vybavena mechanismem rozkladu delfín, takže stačí jednoduše povytáhnout sedák a postel se sama vytvoří. Sedačka je dodávána v demontu, ale s přiloženým návodem na montáž.

Rohová sedačka Crocea 11

Varianty barev a použití v interiéru

I když jsou obrázky detailů a rozkladu sedačky ilustrativní, z nabídky si můžete vybírat ze široké škály barev, které perfektně zapadnou do vašeho interiéru. Světle šedá látka monolith 84 se hodí k novým, čistým interiérům, ale také k dekoracím v industriálním nebo minimalistickém stylu.

Rohová sedačka Crocea 11, světle šedá látka

Závěr

Rohová sedačka CROCEA 11 v levém provedení s monolith 84 látkou je praktickým a stylovým řešením pro ty, kteří potřebují maximálně využít prostor v obývacím pokoji. Vzhledem k rozměrům, funkcím a použité látce se však hodí i k jiným interiérům a designovým stylům. U nabytekted.cz si můžete rohovou sedačku CROCEA 11 objednat za výhodnou cenu, a to s dodáním zdarma.