Rubriky
F1

Recenze matrace Molmat FLEX PLUS s potahem: Luxusní pohodlí u vás doma!


Úvod

Jste připraveni na jedinečný zážitek z kvalitního spánku? Pokud hledáte kvalitní matraci, která splní všechny vaše požadavky na pohodlí, regeneraci a odolnost, Matrace Molmat FLEX PLUS se snímatelným a pratelným potahem TRIMTEX je tou nejlepší volbou!

O matraci Molmat FLEX PLUS s potahem

Molmat FLEX PLUS je sedmizónová oboustranná matrace s jádrem tvořeným pojeným polyuretanem, což ji činí velmi odolnou. Horní vrstvy matrace jsou vytvořeny z desek s masážními nopy, které výborně odvádějí vlhkost a jemně masírují pokožku. Díky své střední tuhosti matrace působí pozitivně na celkovou regeneraci organizmu.

Matrace Molmat FLEX PLUS je opatřena snímatelným a pratelným potahem TRIMTEX, který je velmi příjemný na dotek, s vysokou absorpcí vlhkosti a jejím pozdějším transportem a odpařením. Potah TRIMTEX má zip do L, což umožňuje snadné použití a údržbu.

Výhody matrace Molmat FLEX PLUS s potahem

– Sedmizónová oboustranná matrace s jádrem tvořeným pojeným polyuretanem
– Horní vrstvy matrace jsou vytvořeny z desek s masážními nopy
– Střední tuhost matrace působí pozitivně na celkovou regeneraci organizmu
– Potah TRIMTEX je snímatelný a pratelný s vysokou absorpcí vlhkosti
– TRIMTEX potah je vyroben z kvalitních mikrovláken a je velmi odolný

Kde koupit matraci Molmat FLEX PLUS s potahem

Potřebujete další informace o způsobu objednání matrace Molmat FLEX PLUS s potahem? Pokud ano, navštivte stránku nabytekted.cz a jednoduše si svůj balíček objednejte již dnes.

Takový komfort, jaký vám nabídne matrace Molmat FLEX PLUS s potahem, se jen tak nesežene. Dejte svému tělu maximální pohodlí a vyspěte se jako nikdy předtím.