Rubriky
F1

Praktická a pohodlná patrová dětská postel – ideální řešení pro dětský pokoj


Výhody patrové postele

Patrové postele jsou skvělým řešením pro dětský pokoj. Díky svému designu jsou praktické a pohodlné, a navíc ušetří spoustu prostoru. V jednom kusu nám nabídnou dvě postele a ještě navíc úložný prostor pod spodní postelí.

Bezpečnost

Bezpečnost je pro nás rodiče na prvním místě. Patrové postele jsou vybaveny bezpečnostními bariérami, které zabrání pádu z postele. Díky tomu se nemusíme bát, že naše děti spadnou ze spodní či horní postele.

Design

Design patrových postelí se velmi liší. Najdeme zde moderní, ale i klasické varianty. Výběr je takový, že si každý najde tu svou. Některé patrové postele jsou vybaveny schůdky, které usnadní dětem vstup na horní postel.

Výběr patrové postele

Výběr patrové postele není jednoduchý. Musíme brát v potaz mnoho faktorů. Velikost pokoje, věk dětí, jejich zájmy, ale i materiál, ze kterého je postel vyrobena. Důležité je také, aby postel byla stabilní a kvalitní.

Kde koupit patrovou postel?

Patrové postele najdeme v mnoha obchodech s nábytkem. Výhodou nákupu v kamenném obchodě je možnost si postel před nákupem vyzkoušet. Pokud ale nemáme čas chodit po obchodech, můžeme si patrovou postel objednat online. Například na stránkách Interierio.cz najdeme širokou nabídku patrových postelí v různých designech a velikostech.