Rubriky
F1

Nový psací stůl SAFIR v bílém provedení

SAFIR je nový psací stůl s plnými bočnicemi v bílém provedení. Jeho jednoduchý design se hodí do moderního interiéru i klasického stylu. Stůl je vhodný pro kancelář, pracovnu nebo i obývací pokoj.

Popis a specifikace

Psací stůl SAFIR má rozměry 120 x 60 x 75 cm a je vyroben ze dřeva a MDF desek. Jeho bílé provedení dodává prostoru na kterém stojí lehkost a vzdušnost. Bočnice stolu jsou plné, což zaručuje stabilitu a pevnost celé konstrukce. Tento stůl je vyroben v České republice a splňuje všechny evropské normy.

Na stole jsou dva zásobníky na psací potřeby a v levé dolní části stolu je umístěna zásuvka na dokumenty. Stůl SAFIR je vybaven také otvorem pro kabely, což usnadňuje organizaci kabeláže a umožňuje elegantní řešení připojení elektřiny a internetu.

Možnosti využití

Tento praktický stůl nabízí mnoho možností využití – můžete na něm psát, kreslit, pracovat na počítači nebo studovat. Je ideální pro dospělé i studenty. Pokud si potřebujete přizvat domů kolegy či klienty, stůl SAFIR snadno přemístíte a vytvoříte tak pohodlné a profesionální pracovní prostředí.

psací stůl SAFIR v bílém provedení

Kde si můžete psací stůl SAFIR zakoupit?

Psací stůl SAFIR si můžete zakoupit na naší e-shopu www.maliboo.cz. Nabízíme ho za velmi konkurenceschopnou cenu a s možností dopravy až domů. Pokud si nejste jisti, zda stůl SAFIR splní vaše požadavky, kontaktujte nás a rádi vám poradíme.