Rubriky
F1

Nové Vileda Ultra Fresh Plus žehlicí prkno: perfektní pomocník při žehlení!

Bezpečné a stabilní žehlící prkno s atraktivním designem, to je žehlící prkno Vileda Ultra Fresh v modré barvě. Skvělý a praktický pomocník pro každou hospodyňku. S ním bude žehlení doslova hračkou.

Vlastnosti a specifikace:

  • žehlící plocha 120 x 38 cm
  • nastavitelná výška od 77 do 97 cm
  • antibakteriální 100% bavlněný potah s 8 mm antibakteriální pěnovou výplní
  • s pohyblivým držákem kabelu a elektrickou zásuvkou
  • obdélníková odkládací plocha se silikonovými podložkami s možností zavěšení dvou ramínek na oblečení
  • pevná a stabilní konstrukce z oceli
  • nohy o průměru 28 mm pro extra stabilitu a bezpečnost
  • dětská pojistka proti samovolnému složení prkna

Vileda Ultra Fresh Plus je nové žehlící prkno, které se stane vaším novým nejlepším pomocníkem při žehlení. S jeho 120 x 38 cm velkou žehlící plochou si snadno a rychle vypořádáte s hromadou prádla. Díky nastavitelné výšce od 77 do 97 cm si můžete nastavit žehlicí prkno tak, aby vám nebolela záda. Navíc potah prkna je vyroben z antibakteriální bavlny s 8 mm antibakteriální pěnovou výplní pro bezpečnější používání.

Žehlící prkno Vileda Ultra Fresh Plus je vybaveno pohyblivým držákem kabelu a elektrickou zásuvkou pro ještě větší pohodlí při používání. Odkládací plocha na prknu je obdélníková s podložkami ze silikonu, takže se nemusíte bát o to, že by váš oděv sklouznul z prkna. Na odkládací ploše jsou navíc dvě ramínka na oblečení, takže během žehlení můžete jednoduše udržovat pořádek.

Vileda Ultra Fresh Plus je kvalitní prkno se stabilní konstrukcí z oceli a nohami o průměru 28 mm pro extra stabilitu a bezpečnost. Aby bylo používání prkna bezpečné i pro děti, je na prkně zabudována dětská pojistka proti samovolnému složení prkna.

Přejděte na nabytekhned.cz a pořiďte si nové žehlící prkno Vileda Ultra Fresh Plus ještě dnes!

Žehlící prkno Vileda Ultra Fresh Plus

Detail žehlícího prkna Vileda Ultra Fresh Plus