Rubriky
F1

Mondex Dekorativní zlatý podtalíř Blanche Colours IV o průměru 33 cm

Elegantní podtalíř Blanche, zdobený efektním potiskem, bude perfektní doplněk i jako samostná dekorace. Byl vyroben z vysoce odolného plastu. Jeho zajímavý design v kombinaci se zlatou barvou dodává celé scenérii exkluzivní charakter a číní z něj výrazný prvek stolu. Podtalíř lze také využít jako stojan na svíčky nebo jiné dekorativní předměty.

Elegantní design a exkluzivní charakter

Tento podtalíř má o průměru 33 cm a je vyráběn z kvalitních materiálů, které mu zajišťují dlouhou životnost. Jeho design je velmi originální a kombinace zlaté a bílé barvy z něj již na první pohled dělá výrazný prvek jakéhokoli prostoru. Jeho efektní potisk navyšuje jeho využití jako dekorativního prvku.

Vhodný i pro neobvyklé účely

Tento podtalíř není určen pro styk s potravinami a měl by se umývat pouze ručně. Nicméně, to neznamená, že se mu nelze využít jinak. Jeho velikost a pevnost ho činí skvělým stojanem pro svíčky či jiné dekorativní předměty. Díky svému designu se bude hodit do jakéhokoli interiéru.

Objednejte si dekorativní podtalíř Blanche Colours IV zde

Pokud jste zaujala tato dekorativní krása, objednejte si ji zde: https://www.nabytekted.cz/produkt/mondex-dekorativni-podtalir-blanche-colours-iv-33-cm-zlaty. Rozveselte svůj stůl či interiér výjimečným prvkem ve zlaté barvě.

Ilustrační obrázek dekorativního podtalíře Blanche Colours IV

Tento podtalíř je skvělým způsobem, jak dodat vašemu domovu útulnost a osobitost. Jeho eleganci a originalitu vidíte na první pohled a jeho velikost mu dodává univerzálnost. Pokud vás zaujala jeho zlatá barva, určitě si ho objednejte a zařaďte ho mezi dekorativní prvky svého domova.