Rubriky
F1

Modrý sedací/gymnastický míč VLUV VELT Ø 75 cm pro zdravé sezení a cvičení

VLUV VELT je gymtnastický/sedací míč, který je ideálním prvkem pro zdravé sezení a cvičení. Díky svému příjemnému materiálu 100% ovčí vlny Merino je velmi pohodlný na dotek a dokonale zapadá do jakéhokoli prostředí – od domácnosti po kancelář.

Čalounění a materiál

Míč VLUV VELT vytváří útulné, teplé a měkké posezení, což jej dělá vysoce komfortní pro každodenní použití. Ovčí vlna Merino, ze kterého je čalounění vyrobené, je antibakteriální, hypoalergenní a snadno se udržuje v čistotě. Tento materiál navíc poskytuje vynikající izolační vlastnosti, což vám umožní být v pohodě i v chladnějších prostorách.

Zdraví vašich zad

Míč VLUV VELT je díky svému tvaru vysoce zdravý pro vaše tělo. Poskytuje optimální podporu vašim zádům, což je u sedavé práce nesmírně důležité. Navíc je jeho použití příjemnou změnou pro vaše tělo, čímž pomáhá vašemu metabolismu a dalším procesům.

Součástí balení je dvojitý šev a pohodlné držadlo s praktickým prstenem, které zabraňuje samovolnému rozjetí míče.

Pumpička a taška

Míč VLUV VELT je dodáván s ruční pumpičkou, díky které si ho snadno nafouknete. Kromě toho je také vybaven spodním prstencem, který zajišťuje jeho stabilitu a snadnou manipulaci. Všechny součásti jsou uloženy v praktické tašce, která usnadňuje jeho přenášení kamkoliv budete potřebovat.

Výhody na první pohled:

  • Příjemný na dotek díky materiálu 100% ovčí vlny Merino
  • Optimální podpora zádů a zdravé sezení
  • Pohodlné držadlo s praktickým prstenem a dvojitým švem
  • Součástí balení je pumpička a praktická taška pro snadnou manipulaci

Pojďte vybrat svou variantu Modrý sedací/gymnastický míč VLUV VELT Ø 75 cm ZDE a užijte si zdravé sezení a cvičení kdekoliv budete chtít.

VLUV VELT ø 75 cm

Součástí balení jsou 1 x sedací míč Vluv, 1 x ruční pumpička, 2 x ventil, návod k použití. Produkt je dodáván v tašce ve vyfouklém stavu. Lze jej pak snadno nafouknout pomocí přiložené ruční pumpičky.