Rubriky
F1

Modrý botník Viena 3 – skvělý doplněk pro Vaší halu nebo šatnu!

Botník Viena 3 je vyroben z nejkvalitnějších materiálů s důrazem na nejmenší detaily. Tento třípatrový botník v modré barvě je elegančním a praktickým doplňkem do Vaší domácnosti. Pokud hledáte funkční botník, který Vám nabídne dostatečnou kapacitu pro úschovu bot, Viena 3 je tím pravým řešením pro Vás.

Konstrukce a pevnost

Ocelová konstrukce s práškovým nástřikem zajišťuje pevnost a odolnost botníku. Díky tomu můžete mít jistotu, že se botník nebude zbytečně kolébat a vydrží po mnoho let. Nastavitelné nožičky umožňují drobné úpravy výšky na nerovných površích.

Zajímavou funkcí botníku Viena 3 jsou nastavitelné kryty polic. Tyto kryty chrání police před nadměrným znečištěním a zajišťují, že Vaše boty budou vždy čisté a úhledné. Botník tak vypadá vždy stále jako nový.

Specifikace

  • Materiál: práškově lakovaná ocel
  • Výška: 44 cm
  • Šířka: 60 cm
  • Hloubka: 25 cm
  • Vzdálenost mezi policemi: 16 cm

Úložný prostor pro 9 párů bot

Viena 3 nabídne dostatečný úložný prostor pro celkem 9 párů bot. To je poměrně slušná kapacita, která zajistí úschovu bot pro celou rodinu. Díky třem patrům Vám také zajistí možnost skladovat různé druhy bot, např. boty na běhání, boty do práce, mokasíny atd.

Také pro Vás tento botník znamená skvělý investiční produkt, který Vám poskytne úložný prostor pro Vaše boty po celou dobu svého používání.

Jestliže chcete mít botník Viena 3 u sebe doma, objednejte si ho na esrom.cz a využijte perfektní kapacitu pro Vaše boty.