Rubriky
F1

Královský koberec Universal Gladys Sarro – Oranžovo-šedá elegance v rozměru 60 x 120 cm

Krásný, jemný, praktický. Takový je koberec od značky Universal, se kterým se budete doma procházet jako po lesním mechu a vkusně doplní váš interiér. Tento koberec není jen hezký na pohled, ale je také vyroben z kvalitního materiálu, který mu zajistí dlouhou životnost.

Vlastnosti koberece

Koberec je ze 100% polypropylenu, který byl upraven metodou heat-set frisé. Jde o metodu, při které je vlákno tepelně zpracováno. To koberci jako takovému dodá větší pevnost a stane se odolnější vůči poškození. Kvalitní zpracování touto metodou se odrazí ale i na vzhledu koberce – stane se více atraktivnější, protože barvy naberou na intenzitě a více tak vyniknou.

Navíc, díky svému rozměru 60 x 120 cm, je koberec velkým pomocníkem v každém interiéru. Nechte ho zkrášlit váš obývací pokoj, ložnici nebo třeba prostor pod schody. Vždy bude vypadat jako nový a jeho barvy neztratí na intenzitě.

Univerzální a elegantní barevné provedení

Potřebujete elegance do svého domova? S koberecem Universal Gladys Sarro ji přinesete díky jeho oranžové a šedé barvě. Ty se přirozeně hodí k modernímu i tradičnímu interiéru. Kombinace těchto dvou barev má nesporné výhody. Oranžová barva evokuje radost, pozitivní energii, dynamiku a aktivitu. Na druhou stranu šedá barva znamená neutralitu, stabilitu, klid a důvěryhodnost. Tyto symboly se navzájem dokonale doplňují do jednoho nepřehlédnutelného komplexu.

Při dekorování můžete tento koberec klidně použít do jakéhokoliv interiéru. Jeho barvy nejsou příliš ostře odstíněné, což umožňuje nekonečné možnosti kombinací. Jedinými limity jsou vaše představivost a fantazie.

Pro ty, co mají rádi samé krásné věci, je tento koberec na naradi-cz.cz k dispozici za fantastickou cenu. Navíc, díky internetu můžete nakupovat z pohodlí domova a nemusíte se vůbec obávat o převoz. Stačí si tento kousek objednat a necháte si ho doručit až domů.

Návod na údržbu koberece

Doporučujeme pro delší životnost koberec pravidelně vysávat. Podle potřeby ho můžete také otřít navlhčeným hadříkem. Při silnějším znečištění můžete koberec vyčistit speciálními přípravky. Pokud je potřeba, koberec umyjte vodou a nechte ho vyschnout na vzduchu. Zajistíte tak, aby byl váš koberec dlouhodobě krásný a hladký, protože jen takový koberec může dělat opravdu radost.