Rubriky
F1

Komfort a styl spojený v židli Němý sluha – Ruta v dubu San Remo

Němý sluha se sedákem je oblíbeným pomocníkem řady lidí. Jeho praktické využití vás jistě potěší a jeho design vám zase zpříjemní bydlení. Židle ve stylu Ruta, vyrobená z dubu San Remo, skvěle zapadne do celkového interiéru.

Praktičnost němého sluhu

Němý sluha je ideální prostředek pro ukládání vašeho oblečení. Krom toho se ale služeb tohoto praktického pomocníka můžete dozajista dočkat i v jiných situacích.

Chcete si pohodlně obout boty? Němý sluha vám nabízí místo, kde si můžete s přívlastkovým poradit klidně i v kleče. Stejně rychle si na něm můžete uskladnit i šperky, nebo dokonce kabelku. Možnosti využití jsou tedy neomezené.

Estetický dojem

Představte si židli, která se nehodí jen pro rozložení vašeho oděvu, ale také zkrášlí váš domov svým nezaměnitelným designem. Němý sluha se svojí klasickou a elegantní podobou splní i ta nejnáročnější očekávání.

Své místo najde v ložnici, kde společně s postelí a šatním dnem vytvoří harmonický celek. Můžete jej ale použít také v předsíni, kde příjemně nabídne své sedání i možnost použití jako praktický úložný prostor na věci nebo jako stojan na deštníky.

Abychom estetiku dovedli ke zdokonalení, vybírejte si podle vašeho vkusu, dle vašeho stylu a představ, které si přejete dodat vašemu obydlí. Němý sluha disponuje odstíny dubu San Remo, jenž oko blahodárně opischuje svým leskem a mohutností.

Navštivte naše stránky BREGA, kam si můžete za atraktivní a přiměřenou cenu zakoupit právě tuto židli.

židle Ruta