Rubriky
F1

KARE Design – Velká dekorativní rostlina Monstera vysoká 175 cm


KARE DESIGN Dekorativní rostlina Big Monstera 175 cm

Každý interiér by měl být ozdoben zelenými rostlinami, které ho příjemně oživují. Ne všude se však daří živým květinám. Dekorativní rostlina Big Monstera je vyrobena z umělých materiálů a černý květináč je pro větší stabilitu vyplněn betonem. Rostlina vysoká 175 cm představuje liánu z tropické Ameriky, která nádherně vyplní volné prostory větších interiérů a dodá jim útulnější vzhled.

Umělá rostlina je ideálním řešením pro ty, kteří nemají zájem či čas na pravidelnou péči o živé rostliny. Big Monstera vás nezklame a přitom ocení vaše oko svým dokonalým vzhledem.

KARE Design je německý výrobce dekorací a nábytku se zaměřením na moderní a originální design. Big Monstera je jedním z celé řady produktů, které doplňují jejich sortiment.

Líbí se vám tropický styl a chtěli byste jej vnést do svého domova? Dekorativní rostlina může být tím pravým kouskem, který udělá velký rozdíl v celkovém vzhledu vašeho interiéru.

KARE DESIGN Dekorativní rostlina Big Monstera 175 cm

Zkuste tedy svojí představivost a zařiďte si svůj interiér podle svého gusta. Pokud se rozhodnete pro tuto dekorativní rostlinu, určitě vám bude sloužit po mnoho let.

Pojďte se podívat na Big Monstera na stránkách našeho eshopu atcomplet.cz a objednejte si jej dnes. Vaše zelenější domov bude vděčný za každou novinku, kterou mu přinesete.