Rubriky
F1

Hoorns Šedá látková rohová pohovka Rosa 280 cm: krása a funkčnost v jednom


Rozměry a design

Hoorns Šedá látková rohová pohovka Rosa 280 cm je nádherný kus nábytku, který může zvýraznit i takový prostor, který není nejvíce přívětivým pro bydlení. Rozšíří možnosti sedačky v obývacím pokoji nebo zvýší úroveň pohodlí v kanceláři. Své poslání dobře splnila prostřednictvím své hřejivé a světle šedé barvy, která navozuje příjemnou atmosféru. Rozměry této rohové pohovky jsou 280 cm, což umožňuje použití do menších i větších místností.

Materiál

Látka je vyrobena z kvalitního 100% polyesteru, který poskytuje vysokou odolnost a trvanlivost. Hodnota Martindale 90 000 svědčí o vysoké kvalitě použitého materiálu. Látkový povrch této pohovky je příjemný na dotek a zabraňuje pocení během delších posezení.

Pohodlí a využití

Užijte si pohodlné polstrování a měkké opěrné polštáře. Posednutí na tuto pohovku je skvělou zábavou. Pocit pohodlí, který nabízí, je nepopsatelný, a tak se stane vaším nejlepším společníkem během rodinných setkání i samotného sezení u televize. Jeho rozměry jsou dokonalým řešením pro vícečlennou rodinu, která si chce užít společně trávený čas.

Pokud si chcete objednat tuto krásnou látkovou rohovou pohovku, máte možnost to provést jednoduše a rychle na webu https://www.isolund.cz/produkt/hoorns-seda-latkova-rohova-pohovka-rosa-280-cm-prava. Tento produkt je špičkovým výrobkem, který nejenže vám poskytne hřejivý pocit, ale také optimalizuje váš prostor a zlepší jeho design. Nezapomeňte si užít posezení na této rohové pohovce, která je skvělým společníkem pro váš každodenní život.