Rubriky
F1

Dřezová baterie Hansgrohe Talis s vytahovací sprškou: Skvělá volba pro každou kuchyňskou linku!

Pokud hledáte kvalitní a designově elegantní dřezovou baterii, která dokonale jako doplněk padne na vaši kuchyňskou linku, určitě neváhejte sáhnout po modelu Hansgrohe Talis s vytahovací sprškou.

Páková stojánková dřezová baterie s vytahovací sprškou, 2 proudy

Tento model baterie je nejenom elegantní a moderní, ale také velmi funkční. S vytahovací sprškou a dvěma proudy vody, můžete snadno přepínat mezi proudem normálním a perličkovým, což vám umožní ještě efektivněji umývat nádobí a další kuchyňské pomůcky.

Kromě toho, má baterie vysoký průtok vody, a to až 7,3 litrů za minutu, což je dostatečné množství vody pro všechny vaše potřeby a úkoly, které musíte vyřešit v kuchyni.

V chromovém provedení. Průtok baterie je 7,3 litrů/minutu. Výška baterie je 33,5 cm. Ramínko je ve výšce 22,3 cm.

Tato baterie je k dispozici ve velmi moderním chromovém provedení, které se hodí do téměř jakékoliv kuchyně. Navíc má baterie vysokou výšku 33,5 cm, takže bez problémů umyjete i větší hrnce a pánve.

Ještě větší pohodlí a snadnější ovládání baterie zajišťuje její ramínko umístěné ve výšce 22,3 cm, takže i ty největší nádobí lze umýt s lehkostí.

Pokud si chcete tuto skvělou dřezovou baterii s vytahovací sprškou pořídit, navštivte web Isolund.cz, kde ji můžete velmi snadno objednat. Navíc na této stránce najdete kompletní informace o vlastnostech baterie, což vám pomůže s výběrem.

Dřezová baterie Hansgrohe Talis s vytahovací sprškou

Tak neváhejte a zaměřte se na komfort a moderní design s vynikající dřezovou baterií HANSGROHE Talis s vytahovací sprškou, která usnadní vaše každodenní práce v kuchyni.