Rubriky
F1

Černý rozkládací dubový jídelní stůl – Windsor & Co Sky 100 x 180-280 cm


Dubový jídelní stůl Windsor & Co Sky zaujme svým originálním designem a ladnou elegancí. Masivní černá deska z dubové dýhy, jež je doplněná stylovou stejně barevnou podnoží, perfektně vynikne v moderně zařízených interiérech.

Stůl je možné rozložit do šíře 280 centimetrů, čímž vznikne prostor až pro 10 stolovníků. Nábytek se hodí jak do domácnosti, tak i do komerčních prostor, kterými jsou například restaurace či hotely. Rozkládací funkce stolu je ideální pro příležitosti, kdy potřebujete větší stůl pro hosty.

Výhody stolu v nekomerčních a komerčních prostorech

Pro nekomerční prostory: Pokud hledáte jídelní stůl do vaší domácnosti, tento stůl bude ideální volbou. Krásná černá deska z dubové dýhy dodá interiéru styl a eleganci. Rozkládací funkce je pohodlná pro situace, kdy potřebujete více místa pro stolování pro vaše hosty.

Pro komerční prostory: Černý rozkládací dubový jídelní stůl Windsor & Co Sky je perfektní volbou pro vaši restauraci nebo hotel. Široká škála velikostí vám umožní najít perfektní řešení pro váš prostor. Rozkládací funkce je ideální pro velké skupiny hostů.

Péče a čištění

Používejte navlhčené hadříky se studenou vodou, abyste zabránili růstu plísní. Nejlepší je otřít stůl do sucha. Vyhněte se drsným houbičkám nebo čistícím prostředkům, které nejsou vhodné pro dřevěné povrchy. Mohly by nevratně poškodit povrch. Dřevo je materiál citlivý na vysoké teploty. Vystavení tomuto faktoru může způsobit praskání dřeva, proto neumisťujte dřevěný nábytek do blízkosti zdrojů tepla, jako jsou krby nebo radiátory. Také chraňte stůl prostíráním před horkými nápoji a jídly.

Černý rozkládací dubový jídelní stůl - Windsor & Co Sky 100 x 180-280 cm

Najděte si LOFT-style řešení pro váš interiér a neváhejte nakoupit na naradi-cz.cz.